2. sezon serialu „I tak po prostu…” rusza z produkcją. Sarah Jessica Parker zapowiada nową serię hitu HBO Max

Posunęliśmy się o krok bliżej do premiery 2. sezonu serialu „I tak po prostu…” od HBO Max. Wyczekiwana przez wielu nowa odsłona kontynuacji kultowego „Seksu w wielkim mieście” najpewniej weszła właśnie w końcową fazę preprodukcji. Sarah Jessica Parker, czyli ekranowa Carrie Bradshaw podzieliła się zdjęciem, na którym widoczny jest scenariusz do premierowego epizodu kolejnej serii. 

O przedłużeniu serialu „I tak po prostu…” o kolejny sezon dowiedzieliśmy się w marcu tego roku, czyli nieco ponad miesiąc po emisji finału premierowej serii. Kontynuacja „Seksu w wielkim mieście” okazała się być dużym sukcesem HBO Max i przyciągnęła do platformy nowe grono użytkowników. W nowych odcinkach oprócz Carrie powrócić mają także Miranda (Cynthia Nixon) oraz Charlotte (Kristin Davis). W drugiej serii zabraknie natomiast Chrisa Notha (grającego w serialu postać znaną jako Mr Big), jak i Samanthy Jones (Kim Cattrall). O powodach ich nieobecności przeczytacie tutaj.

Sprawdź też: „Ród smoka” z gigantyczną oglądalnością. Zyskała też „Gra o Tron” i inne hity HBO

Na ten moment nie znamy jeszcze żadnych szczegółów dotyczących wydarzeń drugiego sezonu. Fabuła serialu „I tak po prostu…” opowiada o losach protagonistek „podczas podróży od skomplikowanej rzeczywistości życia i przyjaźni po trzydziestce do jeszcze bardziej skomplikowanej rzeczywistości życia i przyjaźni po pięćdziesiątce”.

Według najnowszych doniesień prace zdjęciowe nad 2. sezonem  „I tak po prostu…” mają ruszyć już tej jesieni. Opublikowane przez odtwórczynię roli głównej zdjęcie wskazuje na to, że pierwsze materiały z planu nowej serii powinny przedostać się do internetu już niebawem. Biorąc pod uwagę obecny stan prac, a także późniejsze etapy produkcji i postprodukcji, premiery drugiego sezonu „I tak po prostu…” możemy spodziewać się najwcześniej w połowie przyszłego roku

Źródło: Instagram / Zdj. HBO Max