3. sezon „Białego Lotosu” coraz bliżej Azji – potwierdza producent. Z obsady poprzedniej serii wypadło duże nazwisko

Potwierdzają się poprzednie doniesienia o umiejscowieniu akcji 3. sezonu „Białego Lotosu” w Azji. Tym razem swoją perspektywą na przyszłość hitu HBO podzielił się David Bernad, jeden z producentów wykonawczych serialu, który przebywa obecnie na festiwalu filmowym w Berlinie.

Chęć zlokalizowania 3. sezonu „Białego Lotosu na kontynencie azjatyckim nie jest żadną tajemnicą. Twórca serialu Mike White wypowiadał się w kwestii przyszłości serii w tym kontekście już niejednokrotnie. Mimo tego, że nie doczekaliśmy się jeszcze oficjalnego potwierdzenia ze strony twórców, kolejne komunikaty zdają się jedynie potwierdzać obrany wcześniej kierunek.

Sprawdź też: Serial „Sukcesja” pojawi się na antenie stacji TVN! Kiedy emisja świetnie ocenianej produkcji HBO?

„Wiele się napracowaliśmy, by popracować w Azji, więc mamy nadzieję, że trzeci sezon stanie się dla nas szansą, żeby coś się tam w końcu zadziało”. – ujawnił podczas jednego z berlińskich paneli Bernad, który obok komediowego hitu HBO ma jeszcze na koncie takie tytuły jak „Uncharted” czy „Zombieland: Kulki w łeb”. W trakcie pobytu na Berlinale producent wyznał też, że z rolą Ethana (Will Sharpe) z 2. sezonu wcześniej wiązany był Evan Peters, gwiazdor „Dahmera” czy „American Horror Story”.

Przypomnijmy, że akcja debiutanckiego sezonu „Białego Lotosu” została umiejscowiona na Hawajach. W drugim sezonie główni bohaterowie wylądowali z kolei w ekskluzywnym hotelu na Sycylii. Jeśli chodzi o nadchodzącą serię, to w kontekście Azji w mediach kilkukrotnie pojawił się pomysł umiejscowienia akcji w Japonii. Według niektórych doniesień trzeci sezon miałby podjąć temat śmierci przez pryzmat wschodniej kultury.

Źródło: Deadline / Zdj.HBO