4. sezon „Rozczarowanych” coraz bliżej. Zwiastun nowej serii animacji od twórcy „Simpsonów”

Netflix udostępnił pierwszą zapowiedź nadchodzącego, czwartego już sezonu animacji zatytułowanej  „Rozczarowani”. Zobaczcie, jak prezentuje się kolejna seria produkcji prowadzonej przez Matta Groeninga, twórcę kultowych „Simpsonów”. Nowe odcinki będą dostępne u streamera już 9 lutego.

„Rozczarowani” przenoszą widzów do podupadającego średniowiecznego królestwa Dreamland, w którym absurdalne przygody przeżywa młoda, niewylewająca za kołnierz księżniczka, jej zadziorny elfi towarzysz i osobisty demon. Opis czwartego sezonu przedstawia się następująco:

Tajemnice przeszłości Dreamlandu oraz perspektywa jego dalszych losów zbiegają się, gdy nasze trio, w towarzystwie Króla Zøga, rusza na osobiste przygody mające zaważyć na przeznaczeniu królestwa. Rozdzieleni pod koniec trzeciego sezonu, bohaterowie spróbują połączyć siły w toku zawrotnych 10 odcinków. Po drodze trafią do piekielnych rozpadlin i wzniosą się w niebiosa. Zawędrują też wszędzie pomiędzy w tym do OgrelanduSteamlandu, w głąb oceanu, wewnątrz katakumb, do obłędnych przytułków, Zaczarowanego Lasu i sennego wymiaru.

Obsadę głosową „Rozczarowanych” tworzą Abbi Jacobson („Bean”), Nat Faxon („Elfo”), Eric Andre („Luci”) oraz John DiMaggio, Billy West, Maurice LaMarche, Tress MacNeille, David Herman, Matt Berry, Jeny Baten, Rich Fulcher, Noel Fielding i Lucy Montgomery

Zdj. Netflix