Adam Sandler i Jennifer Aniston na pierwszej fotce z filmu „Zabójczy rejs 2”. Kiedy premiera na Netflix?

W sieci pojawił się pierwszy kadr z filmu „Zabójczy rejs 2”, czyli kontynuacji komedii kryminalnej Netfliksa z Adamem Sandlerem i Jennifer Aniston w rolach głównych. Para powróci razem na ekran już w marcu tego roku.

Sandler i Aniston pojawią się na ekranie obok Marka Stronga i Jodie Turner-Smith. Głównymi bohaterami „Zabójczego rejsu” z 2019 roku byli nowojorski gliniarz i jego małżonka. Na początku filmu para wyrusza na europejskie wakacje z nadzieją na odratowanie swojego popadłego w rutynę małżeństwa. Zamiast oczekiwanego relaksu, na pokładzie luksusowego jachtu dochodzi do morderstwa pewnego milionera.

Sprawdź też: Wiemy, kiedy nowe odcinki serialu „Outer Banks” pojawią się na Netfliksie! Oto pierwsze zdjęcia z trzeciego sezonu

Za reżyserię sequela odpowiada Jeremy Garelick, twórca mający w dorobku między innymi komedię „Polowanie na drużbów”, który zastąpił za kamerą Kyle'a Newachecka. W roli scenarzysty powrócił natomiast James Vanderbilt. Zdjęcia do kontynuacji miały miejsce na Karaibach oraz w Paryżu.

Jennifer Aniston i Adam Sandler w filmie Zabójczy rejs 2 dla Netflix.jpg

Zdj. Netflix