Aktorka z pierwszego sezonu „Białego Lotosu” powróci w nowej serii. Nie, nie będzie to Jennifer Coolidge

Jennifer Coolidge (ekranowa Tanya McQuoid) nie będzie jedyną gwiazdą „Białego Lotosu”, która doczekała się występu w dwóch sezonach. Choć aktorki z pewnością nie zobaczymy w nowej serii, na ekranie raz jeszcze pojawi się jej filmowa partnerka — Natasha Rothwell, która w debiutanckim sezonie wcieliła się w Belindę, pracowniczkę hotelu na Hawajach.

Przypomnijmy, że wieści dotyczące 3. sezonu ograniczają się do ujawnionej w minionym miesiącu lokacji. Nowe odcinki zabiorą nas do Azji Południowo-Wschodniej, a mianowicie Tajlandii, którą showrunner Mike White chce wykorzystać w kontekście „satyrycznego spojrzenia na temat śmierci, spirytualizmu i wschodnich wierzeń”. Na ten moment nie wiemy też, czy Belinda powróci w charakterze pracowniczki, czy urlopowiczki.

Sprawdź też: HBO zekranizuje nową powieść autora „American Psycho”. To będzie serial o seryjnym zabójcy i bananach z LA

Według medialnych doniesień nadchodząca seria „Białego Lotosu” wciąż znajduje się w fazie przedprodukcji. W ciągu kilku nadchodzących tygodni powinniśmy poznać nazwiska kolejnych odtwórców i odtwórczyń ról głównych. Warto dodać, że rola Rothwell z 1. sezonu przyniosła jej w 2022 roku nominację do nagrody Emmy dla najlepszej aktorki drugoplanowej w serialu limitowanym lub antologii.

Natasha Rothwell jako Belinda w 1. sezonie serialu „Biały Lotos”

Natasha Rothwell powróci w 3. sezonie serialu Biały Lotos foto za HBO.jpg

Źródło: Variety / Zdj. HBO