Amazon przypomina o premierze 2. sezonu „Tego lata stałam się piękna”. Bohaterowie na nowym plakacie

Równo za miesiąc w platformie streamingowej Prime Video odbędzie się debiut 2. sezonu serialu dla nastolatków pt. „Tego lata stałam się piękna”. Po zeszłotygodniowym teaserze serwis Amazona postanowił podzielić się jeszcze jedną zajawką - tym razem nowym plakatem z bohaterami adaptacji bestsellerowych powieści autorstwa Jenny Han („Do wszystkich chłopców”).

Telewizyjna ekranizacja pierwszego tomu z cyklu zatytułowanego „Lato” opowiadała o miłosnych perypetiach nastoletniej Belly i jej skomplikowanej relacji z dwoma młodymi mężczyznami, Conradem i Jeremiah. W jednym z nich bohaterka się podkochuje, a drugi jest jej najlepszym przyjacielem. Nowy sezon czerpać będzie z drugiego domu, który nosi tytuł „Bez ciebie nie ma lata”. Sprawdźcie opis kontynuacji:

Belly odliczała dni do powrotu do Cousins Beach. Gdy jednak Conrad i Jeremiah walczą o jej względy, a Susannah zmaga się z nowotworem, dziewczyna nie jest pewna, czy lato kiedykolwiek będzie takie samo, jak wcześniej. W nowych odcinkach Belly będzie musiała raz na zawsze zdecydować, dla kogo jest więcej miejsca w jej sercu.

Sprawdź też: Czytelnicy oszaleli na punkcie tego romansu. Literacki hit ostatnich lat zmierza do oferty Prime Video

W rolach głównych 2. sezonu „Tego lata stałam się piękna” powrócą: Lola Tung jako Belly, Gavin Casalegno jako Jeremiah oraz Christopher Briney jako Conrad. Na ekranie partnerować będą im m.in. Rachel Blanchard, Jackie ChungSean KaufmanElsie Fisher oraz Alfredo Narciso. Serial stworzyła Gabrielle Stanton („Chirurdzy”, „Flash”), którą w nowej serii na stanowisku showrunnerki zastąpiła Sarah Kucserka („Brzydula Betty”). 

Premiera 2. sezonu serialu „Tego lata stałam się piękna” odbędzie się dokładnie 14 lipca na platformie Amazon Prime Video. Na całość nadchodzącej serii złoży się 8 odcinków.

Obsada 2. sezonu serialu Tego lata stałam się piękna za Prime Video premiera już za miesiąc.jpg

Zdj. Prime Video