Anna Paquin i Ray Winstone wystąpią w filmie gwiazdy „Czystej krwi”

Laureatka Oscara Anna Paquin („Czysta krew”) oraz Ray Winstone („Czarna Wdowa”) wystąpią w głównych rolach filmu, którego reżyserem jest Stephen Moyer, brytyjski aktor najlepiej znany z produkcji HBO, gdzie u boku Paquin zagrał wampira Billa Comptona.

Film pt. „A Bit of Light” powstaje według scenariusza Rebecci Callard, który bazuje na sztuce jej autorstwa. Produkcja będzie drugim z kolei filmem pełnometrażowym wyreżyserowanym przez Moyera. Oprócz debiutu zatytułowanego „Na pożegnanie” Brytyjczyk zajął się reżyserią trzech odcinków „Czystej krwi” oraz serialu „Flack”, w którym w roli głównej wystąpiła Paquin.

A Bit of Light” opowiada o Elli (Paquin), która mieszka z ojcem Alanem (Winstone). Kobieta wraca do trzeźwości po tym jak oddała opiekę nad swymi córkami byłemu mężowi i nawiązuje niezwykłą przyjaźń z tajemniczym nastolatkiem (Luca Hogan), którego wiara w nią jako matkę pomaga jej na nowo odkryć własną wartość.

Phin Glynn i Axel Kuschevatzky produkują „A Bit of Light” pod szyldem Infinity Hill, obok Moyera i Paquin. Isabelle Georgeaux produkuje za pośrednictwem swojej firmy produkcyjnej Pont Neuf Productions.

Źródło: Deadline / Zdj. Infinity Hill