Anthony Mackie walczy z zabójczym klaunem w nowej zapowiedzi adaptacji gry „Twisted Metal”. Kiedy premiera?

W sieci wylądował pierwszy - niespełna dwuminutowy - fragment serialu pt. „Twisted Metal”. Produkcja, która już w przyszłym miesiącu trafi do streamingu, jest odcinkową adaptacją gry o tym samym tytule. W jednej z ról głównych w projekcie występuje Anthony Mackie, czyli nowy Kapitan Ameryka z MCU.

Gwiazdor filmów Marvela wciela się w postać Johna Doe, kierowcy, który otrzymuje ostatnią szansę na lepsze życie. Jeśli chce stanąć na nogi, musi podjąć się niebezpiecznej misji przewiezienia tajemniczej przesyłki przez postapokaliptyczne bezdroża. John oraz jego pomocnik szybko trafiają na celownik innych kierowców, którzy chcą przejąć ich ładunek

Serialowa wersja klauna Sweet Tootha opisana została jako „przezabawny, choć i przerażający osiłek, obłąkany seryjny zabójca i miłośnik chaosu, który wykorzystuje miasto Lost Vegas, jako swój prywatny teren łowiecki”. Postać do życia powołali: wrestler Samoa Joe oraz znany z animacji   „BoJack Horseman” i „LEGO Batman” Will Arnett, który użyczył mu głosu.

Sprawdź też: Na HBO Max też będzie co oglądać! Wysyp premier na czerwiec

Głównymi producentami są Paul Wernick i Rhett Reese, twórcy „Deadpoola” i „Zombielandu”. Funkcję showrunnera i głównego scenarzysty pełni Michael Jonathan Smith, twórca pracujący ostatnio przy serialu „Cobra Kai” Netfliksa. Za produkcję odpowiadają Sony Pictures i Universal Television do spółki z PlayStation Productions

Data premiery serialu „Twisted Metal” została wyznaczona na 27 lipca. Na całość debiutanckiego sezonu złoży się 10 odcinków. Na ten moment nie wiemy jeszcze, kiedy dokładnie tytuł zadebiutuje w polskim streamingu.

Zdj. Peacock