Aubrey Plaza z główną rolą w drugim sezonie serialu „Biały lotos” od HBO

Aubrey Plaza najlepiej znana z roli April Ludgate w komediowym serialu „Parks and Recreation” dołączyła do obsady drugiego sezonu hitowej produkcji HBO pt. „Biały lotos”. W nadchodzącej serii aktorka ma wystąpić w jednej z głównych ról.

Plaza pojawi się w roli Harper Spiller, kobiety spędzającej wakacje ze swoim mężem i jego przyjaciółmi. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, drugi sezon przebojowej komedii będzie miał miejsce w zupełnie nowym ośrodku niż ten na Hawajach, który był miejscem akcji pierwszej serii.

Według najnowszych doniesień sugerowaną lokacją są Włochy, lecz informacja nie została potwierdzona ze strony stacji. Serial „Biały lotos” debiutował w lipcu 2021 roku. Pierwszy sezon koncentrował się na gościach i pracownikach ekskluzywnego hotelu położonego na Hawajach.

Oprócz Plazy w nowej serii wystąpi również ogłoszony przed tygodniem Michael Imperioli, czyli ekranowy Christopher Moltisanti z innego hitu HBO, „Rodziny Soprano”. Aktor pojawi się w serialu jako Dominic Di Grasso podróżujący po świecie ze swoim ojcem i synem. Przypomnijmy, że w obsadzie ma pojawić się także znajoma twarz z pierwszego sezonu, czyli Jennifer Coolidge. Tego doniesienia również jednak nie potwierdzono.

Mike White będzie ponownie pełnił funkcję scenarzysty, reżysera i producenta wykonawczego. David Bernad i Mark Kamine również zajmują stanowiska producenckie.

Źródło: Variety / Zdj. FX