Bardzo dobrze oceniany serial fantasy Amazona powraca. Mamy pierwszy zwiastun 2. sezonu

Zgodnie z zapowiedziami doczekaliśmy się debiutanckiej zapowiedzi 2. sezonu serialu „Koło czasu”. Odcinkowa produkcja fantasy od Amazona, która została oparta na literackiej twórczości Roberta Jordana, powróci z nową porcją epizodów dokładnie 1 września. Sprawdźcie, co czeka bohaterów cyklu w kolejnej serii.

Koło czasu” koncentruje się na loasch Moiraine, czarodziejki reprezentującej zakon Aes Sedai, która wraz z mieszkańcami małego miasteczka wyrusza w niebezpieczną i długą podróż. Wśród członków grupy znajduje się wybraniec naznaczony jako Odrodzony Smok, którego moc ma pewnego dnia może zaważyć na losie całej ludzkości

Sprawdź też: TE HITY będziemy oglądać na Prime Video. Zobaczcie nowości na drugą połowę roku

Obsadę 2. sezonu „Koła czasu” tworzą: Josha Stradowski jako Rand al'Thor, Rosamund Pike jako Moiraine, Daniel Henney jako al'Lan Mandragoran, Zoë Robins jako Nynaeve al'Meara, Madeleine Madden jako Egwene, Marcus Rutherford jako Perrin Aybara, a także Donal Finn, który zastąpił obsadzonego w 1. serii Barneya Harrisa w roli Mata Cauthona. 

Premierowa seria doczekała się dobrego przyjęcia ze strony krytyków. W serwisie Rotten Tomatoes 1. sezon może poszczycić się wynikiem 80% pozytywnych tekstów od krytyki. Nieco gorzej przedstawia się rezultat ze strony widowni. Fani ocenili adaptację cyklu fantasy na zaledwie 59%. O tym, jak porazi sobie nowa seria, przekonamy się na początku września, kiedy to na Prime Video trafią trzy pierwsze z planowanych ośmiu epizodów 2. sezonu.

Źródło: Rotten Tomatoes / Zdj. Prime Video