Barry Keoghan dołącza do obsady finalnego sezonu serialu „Top Boy”. W Londynie rozpoczęły się zdjęcia

Barry Keoghan, irlandzki gwiazdor takich tytułów jak „Eternals” czy „Zabicie świętego jelenia” znalazł się w obsadzie ostatniego sezonu kryminalnego serialu „Top Boy” od Netfliksa. Wraz z nim do ekipy dołączył też Brian Gleeson, którego mogą kojarzyć widzowie „Peaky Blinders”. Zdjęcia do finalnej serii produkcji trwają obecnie w Londynie.

Trzeci sezon brytyjskiej produkcji opowiadającej o narkotykowej wojnie pomiędzy dilerami w dzielnicy Hackney we wschodnim Londynie, będzie tak naprawdę jej piątym rozdziałem. Pierwsze dwie serie serialu emitowane były w 2011 i 2013 roku na Channel 4. W 2017 roku ogłoszono, że Netflix zamówił realizację nowego cyklu z powodu zaangażowania popularnego rapera Drake'a, który okazał się fanem produkcji

Keoghan oraz Gleeson znaleźli się wśród stałych członków i członkiń obsady, w której znajdują się m.in. Ashley Walters, Kane Robinson, Simbi Ajikawo, Jasmine Jobson, Saffron Hocking i Araloyin Oshunremi. Aktorzy wcielą się w postacie o imionach Jonny oraz Tadgh. Na ten moment nie wiemy, kim dokładne okażą się nowi bohaterowie. 

Sprawdź też: „Nędznicy” spotykają „Nienawiść”. Netflix pokazuje pierwszą zapowiedź filmu „Athena”. Kiedy premiera?

Za scenariusz do serialu „Top Boy” odpowiada Ronan Bennett („Wrogowie publiczni”), czyli twórca oryginalnych odcinków produkcji. Reżyseria ostatniej serii powierzona została Myriam Rai (epizody 1-4) oraz Willowi Stefanowi Smithowi (epizody 5 i 6). 

Nie wiemy jeszcze, kiedy zadebiutuje ostatni sezon serialu.

Źródło: Deadline / Zdj. Fastnet Films