Bartosz Gelner jako polski Casanova. Mamy plakat ekranizacji bestsellerowego erotyka „Pokolenie Ikea”

Po pierwszym zwiastunie przyszedł czas na premierowy plakat. Tak prezentuje się grafika promująca polski film erotyczny pt. „Pokolenie Ikea” według reżyserii i scenariusza Dawida Grala (debiutant). Pierwsze skrzypce w adaptacji książkowego bestsellera gra Bartosz Gelner („Gry rodzinne”).

Adaptacja kolejnego erotyka zmierza do polskich kin. Fabuła filmu „Pokolenie Ikea”

Szybki seks nigdy nie był bardziej dostępny. W dobie aplikacji randkowych wszystko jest na wyciągnięcie ręki — noc bez zobowiązań, realizacja fantazji, nowa kochanka, nowy partner. Tylko czy to wystarczy? O takim świecie, z dystansem i ironią, opowiada „Pokolenie Ikea”. To kino erotyczne skupione na męskim bohaterze

Pierwszy raz o alfabecie kobiet usłyszałem w liceum. Każda litera to imię kobiety. Kolejność i ilość – bez znaczenia” – zaczyna swoją opowieść Piotr Czarny. Jest pracownikiem kancelarii, który podczas studiów prowadził minimalistyczny tryb życia. Odbija to sobie teraz. Kiedy nie jest w kancelarii, jest na łowach. Jego swój wygląd i styl zapewniają mu powodzenie u kobiet. Jest w stanie poderwać niemal każdą kobietę i wykorzystuje to przy każdej okazji.

„Pokolenie Ikea” – obsada polskiego filmu erotycznego. Kiedy premiera?

Obok Gelnera w pierwszoplanowej roli żeńskiej zobaczymy Michalinę Olszańską („Córki dancingu”). W pozostałych rolach występują m.in.: Majka Jeżowska, Paweł Małaszyński, Jan Aleksandrowicz-Kraśko, Sławomir Mandes, Dagmara Bryzek, Adrianna Izydorczyk, Zuzanna Galewicz, Mateusz Dymidziuk, Marta Bryła i – po raz pierwszy na wielkim ekranie – Adi Nowak.

Pokolenie Ikea” zadebiutuje na dużym ekranie dokładnie 3 marca.

Plakat polskiego filmu erotycznego Pokolenie IKEA dla Next Film.jpg

Źródło i zdj. Next Film