„Bodkin” – Will Forte gwiazdą nowej czarnej komedii od Netfliksa. Michelle i Barack Obama produkują

Will Forte („Nebraska”, „The Last Man on Earth”) zostanie gwiazdą nowego serialu Netfliksa. Produkcja zatytułowana „Bodkin” będzie odcinkowym thrillerem utrzymanym w konwencji czarnej komedii. Jej showrunnerami będą Jez Scharf („Mister Biscuits”) i Alex Metcalf („Ostre przedmioty”).

Serial skupi się na grupie podcasterów, którzy rozpoczynają śledztwo w sprawie osób zaginionych. Oprócz Scharfa i Metcalfa produkcją „Bodkin” zajmą się także David Flynn i Paul Lee oraz Barack i Michelle Obama, którzy pracować będą nad projektem za pośrednictwem ich firmy Higher Ground. Dla byłej pary prezydenckiej będzie to pierwszy netfliksowy projekt

Sprawdź też: „Pajęcza głowa” – recenzja nowego filmu Netfliksa. Pozdrowienia do więzienia

Oprócz Forte w obsadzie serialu „Bodkin” znaleźli się również Siobhán Cullen („Origin”), Robyn Cara („Warto się starać”), David Wilmot („Alienista”) oraz Chris Walley („The Young Offenders”). Głównym reżyserem siedmioodcinkowej serii został Nash Edgerton znany z pracy nad takimi projektami jak „Raz się żyje” czy serial „Gaslit” z Julią Roberts i Seanem Pennem.

Prace na planie produkcji mają ruszyć w przyszłym tygodniu w Irlandii.

Źródło: THR / Zdj. Universal Pictures