Bohaterowie „Koła czasu” od Prime Video na nowych zdjęciach

W sieci wylądowały nowe fotosy z nadchodzącej produkcji fantasy „Koło czasu”, która pojawi się niebawem na platformie streamingowej Amazon Prime Video. Zobaczcie, jak prezentują się na nich bohaterowie serialu.

Protagonistką „Koła czasu” jest Moiraine (w tej roli Rosamund Pike), czarodziejka należąca do organizacji Aes Sedai, która wraz z mieszkańcami małego miasteczka wyrusza w niebezpieczną i długą podróż. Wśród członków grupy znajduje się wybraniec, który okaże się Odrodzonym Smokiem i ocali lub zniszczy ludzkość.

Serial „Koło czasu” jest adaptacją serii fantasy autorstwa Roberta Jordana, na którą składa się obecnie czternaście powieści (w tym jeden prequel) publikowanych od 1990 roku. W Polsce książki ukazują się w ramach wydawnictwa Zysk i S-ka

Oprócz Pike w serialu występują: Madeleine Madden jako Egwene Al'Vere, Marcus Rutherford jako Perrin Aybara, Barney Harris jako Mat Cauthon”, Zoë Robins jako Nynaeve, Josha Stradowski jako Rand Al'Thor, Sophie Okonedo jako Amyrlin, a także Kae Alexander jako Min Farshaw. Pozostałych bohaterów zagrali Kate Fleetwood („Harlots”), Peter Franzen („Wikingowie”) i Clare Perkins („Been So Long”), którzy pojawią się w serialu jako: Liandrin GuiraleStepin i Kerene Nagashi.

Showrunnerem produkcji jest Rafe Judkins. Premiera serialu „Koło czasu” została zaplanowana na 19 listopada tego roku.

Koło czasu

Koło czasu

Rosamund Pike w serialu Koło czasu

Zdj. Prime Video