„Bones & All” – Timothée Chalamet na kolejnym zdjęciu z nowego filmu reżysera „Tamtych dni, tamtych nocy”

W sieci pojawiło się kolejne zdjęcie z najnowszej produkcji w reżyserii Luki Guadagnino („Tamte dni, tamte noce”, „Suspiria”), która nosi tytuł „Bones & All”. Opublikowana w sieci fotka przedstawia głównego męskiego bohatera historii, czyli granego przez Timothée Chalameta Lee.

Timothée Chalamet w nowym filmie twórcy „Tamtych dni, tamtych nocy”. O czym opowie „Bones & All”?

Film opisywany jest jako historia pierwszej miłości między młodą kobietą, która uczy się, jak przetrwać na marginesie społeczeństwa, a ekscentrycznym i pozbawionym praw obywatelskich włóczęgą. Para wspólnie wyrusza w podróż, która prowadzi ich przez boczne drogi, ukryte przejścia i zapadnie Ameryki Ronalda Reagana. Jednak mimo usilnych starań wszystkie ścieżki prowadzą ich z powrotem do przerażającej przeszłości.

Sprawdź też: „Pajęcza głowa” – przedpremierowa recenzja nowego filmu Netfliksa

Bones & All” – obsada i twórcy nowego filmu Luki Guadagnino

Chalametowi w głównej roli żeńskiej na ekranie partneruje Taylor Russell, aktorka znana z takich tytułów jak „Escape Room” czy „Zagubieni w kosmosie”. W pozostałych rolach występują: Mark Rylance („Most szpiegów”), Michael Stuhlbarg („Tamte dni, tamte noce”), André Holland („Moonlight”), Jessica Harper („Suspiria”) oraz Chloë Sevigny („American Psycho”).

Skrypt do filmu na podstawie powieści Camille DeAngelis o tym samym tytule, której polskie wydanie ukaże się jesienią nakładem Wydawnictwa Poradnia K, sporządził David Kajganich, scenarzysta, który współpracował z Guadagnino przy „Suspirii” oraz „Nienasyconych”. Autorami muzyki do „Bones & All” są Trent Reznor i Atticus Ross, kompozytorzy nagradzanych ścieżek muzycznych do m.in. „The Social Network”, „Watchmen” czy „Co w duszy gra”. 

Rzuć okiem na: Premiera „Elvisa” tuż za rogiem! Zobaczcie finalny zwiastun filmowej biografii króla rock ’n’ rolla

Warto dodać, że kolejnym projektem w reżyserii włoskiego twórcy jest film pt. „Challengers”. W głównej roli dramatu sportowego rozgrywającego się w świecie tenisa zobaczymy Zendayę.

Kiedy premiera filmu „Bones & All”?

Premiera filmu „Bones & All” zaplanowana została na 23 listopada tego roku.

Timothee Chalamet w filmie Bones and All.jpg

Zdj. MGM