„Buzz Astral” już za tydzień trafi do polskich kin. Zobaczcie trzy nowe fragmenty nowej animacji Pixara

W internecie możecie znaleźć nowe fragmenty nadchodzącej animacji Pixara, czyli „Buzza Astrala” - spin-offu kultowej serii „Toy Story”, który opowie o przygodach tytułowego astronauty, wzoru do stworzenia zabawki Buzza. Sprawdźcie, jak prezentują się wybrane sceny z animowanego widowiska, w którym w angielskiej wersji językowej protagoniście głos podkłada Chris Evans.

Nowa animacja Pixara za tydzień w polskich kinach. Fabuła filmu „Buzz Astral

Film przedstawi losy legendarnego Strażnika Kosmosu po tym, jak wraz ze swoją dowódczynią zostaje uwięziony na wrogiej planecie oddalonej o 4,2 miliona lat świetlnych od Ziemi. W próbach odnalezienia drogi powrotnej do domu Buzzowi pomoże grupa ambitnych rekrutów oraz uroczy robot-towarzysz Sox. Powodzeniu misji zagrozi Zurg, zły imperator z armią bezwzględnych robotów i tajemniczym planem działania.

Sprawdź też: „Jurassic World: Dominion” to najgorsza odsłona serii. Krytycy zmiażdżyli nowy film Colina Trevorrowa

Reżyserem filmu jest Angus MacLane (współreżyser „Gdzie jest Dory?”). Za scenariusz odpowiada Pete Docter, trzykrotny laureat Oscara za filmy „Odlot”, „W głowie się nie mieści” i „Co w duszy gra”. „Buzz Astral” trafi do naszych kin dokładnie 17 czerwca tego roku.

Zdj. Pixar