Cara Delevingne w obsadzie 12. sezonu serialu „American Horror Story” obok Emmy Roberts i Kim Kardashian

W obsadzie 12. sezonu antologicznej serii grozy pt. „American Horror Story” zameldowało się kolejne duże nazwisko. Tym razem chodzi o modelkę i aktorkę Carę Delevingne („Valerian i Miasto Tysiąca Planet”), która została zauważona na planie zdjęciowym nadchodzących odcinków produkcji Ryana Murphy'ego i Brada Falchuka.

Cara Delevingne zagra w „American Horror Story”. Kto pojawi się w 12. sezonie?

Pierwszy raz w historii tytułu sezon bazuje na cudzym pomyśle. Inspiracją do fabuły 12. serii stała się nadchodząca powieść Danielle Valentine pod tytułem „Delicate Condition”. Jej akcja koncentruje się na kobiecie, która jest przekonana, że zły duch zrobi wszystko, aby ta nigdy nie zaszła w ciążę. Tekst opisuje się mianem feministycznej wersji „Dziecka Rosemary”.

Jako showrunnerka i scenarzystka za nowe odcinki odpowiada Halley Feiffer pracująca wcześniej między innymi przy produkcjach „Kidding” i „American Crime Story: Impeachment”. Jako producenci wykonawczy nad serialem czuwają oczywiście Falchuk i Murphy. Wraz z Delevingne na ekranie tym razem zobaczymy powracającą do antologii Emmę Roberts oraz celebrytkę Kim Kardashian.

Sprawdź też: Przekroczycie Czerwone Drzwi? Zwiastun nowej odsłony serii horrorów „Naznaczony”

Źródło: Twitter / Zdj. Warner Bros.