Ryan Gosling vs Chris Evans. Gwiazdorska obsada widowiska akcji „The Gray Man” na nowych zdjęciach

Do sieci przedostała się świeża porcja zdjęć z gwiazdami nadchodzącego widowiska akcji pt. „The Gray Man”, za które odpowiadają bracia Russo („Avengers: Koniec gry”). W filmie przeznaczonym dla platformy streamingowej Netflix w rolach głównych występują: Ryan Gosling, Chris Evans, Ana de Armas oraz Regé-Jean Page. Sprawdźcie, jak gwiazdy kina prezentują się w swoich kreacjach.

„The Gray Man” – o czym opowiada najdroższy film w historii Netfliksa?

Głównym bohaterem szpiegowskiego widowiska akcji jest niezależny zabójca na wynajęcie i były agent CIA Court Genry (Gosling), którego ściga psychopatyczny były współpracownik Lloyd Hansen (Evans) wraz ze swą ekipą. Przeciwnik Gentry'ego wyznacza za jego głowę nagrodę, co rozpoczyna globalną obławę międzynarodowej siatki zabójców

Film, który bazuje na debiutanckiej powieści amerykańskiego autora Marka Greaneya (bliski współpracownik kultowego Toma Clancy'ego), ma być pierwszą produkcją nowej franczyzy kina akcji Netfliksa zbliżonej do filmów z Jamesem Bondem.

Sprawdź też: Premiery Netflix na maj 2022 – „Stranger Things”, „Kto zabił Sarę?” i inne. Kompletna lista filmów i seriali

Przy budżecie, który przekroczył 200 milionów dolarów, film braci Russo jest najdroższą produkcją w historii Netfliksa.

Twórcy  i gwiazdorska obsada filmu „The Gray Man”. Kto jeszcze wystąpi w filmie?

Oprócz wspomnianych wyżej aktorów, w międzynarodowej obsadzie filmu „The Gray Man” znaleźli się również m.in. gwiazdor Bollywoodu DhanushJessica Henwick („Iron Fist, „Matrix Zmartwychwstania), Wagner Moura („Narcos), Julia Butters („Pewnego razu...w Hollywood), Billy Bob Thornton („Fargo), Alfre Woodard („Luke Cage), Callan Mulvey („Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz) oraz Michael Gandolfini („Wszyscy święci New Jersey).

Reżyserami filmu są Anthony i Joe Russo, czyli duet odpowiedzialny za część z największych hitów MCU. Drugi z braci sporządził scenariusz do produkcji wraz z  Christopherem Markusem oraz Stephenem McFeely („Avengers”). Za zdjęcia odpowiada Stephen F. Windon, stały współpracownik Justina Lina, reżysera najbardziej dochodowych filmów z serii „Szybcy i wściekli”.

Może zainteresuje Cię: Joffrey z „Gry o tron” na dobre wraca do aktorstwa? Jack Gleeson w obsadzie thrillera akcji z Liamem Neesonem

„The Gray Man” – kiedy premiera filmu na Netfliksie?

Debiut najnowszego filmu braci Russo zaplanowany został na 22 lipca bieżącego roku. Premierę produkcji opóźniła sytuacja epidemiczna w Stanach Zjednoczonych, która wymusiła na twórcach zatrzymanie prac na planie. 

Gosling, Evans, de Armas i Page – nowe zdjęcia z filmu „The Gray Man”

Ryan Gosling w filmie The Gray Man dla Netflix.jpg

Ryan Gosling in The Gray Man for Netflix.jpg

Chris Evans in The Gray Man for Netflix.jpg

Ana de Armas in The Gray Man for Netfix.jpg

jean rene page in the gray man for netflix.jpg

Zdj. EW