Chris Pine jako były marine w pierwszym zwiastunie thrillera „The Contractor” dla Paramount

Wytwórnia Paramount podzieliła się premierowym zwiastunem nadchodzącego thrillera o tytule „The Contractor”, w którym w roli głównej występuje Chris Pine („Star Trek”, „Wonder Woman”). Obok aktora na ekranie zobaczyć będziemy mogli także Bena Fostera i Kiefera Sutherlanda.

Chris Pine występuje w filmie jako sierżant James Harper, który zostaje zwolniony z wojska i odcięty od emerytury. Pogrążony w długach, pozbawiony możliwości wyboru i zdesperowany, by zapewnić byt swojej rodzinie, Harper podpisuje kontrakt z prywatną podziemną organizacją wojskową. Kiedy pierwsze zadanie kończy się niepowodzeniem, żołnierz staje się obiektem polowania i zostaje wplątany w niebezpieczny spisek. Mężczyzna walczy o przetrwanie na tyle długo, by wrócić do domu i odkryć prawdziwe motywy tych, którzy go zdradzili.

Sprawdźcie też: Morgan Freeman zagra szeryfa w thrillerze o przekręcie ubezpieczeniowym. Cole Hauser w obsadzie

Scenariusz do filmu napisał J.P. Davis („Sąsiadka”). W obsadzie są też Gillian Jacobs („Community”), Eddie Marsan („Dżentelmeni”), Nina Hoss („Phoenix”), Amira Casar („Tamte dni, tamte noce”), J.D. Pardo („Posłańcy”) i Florian Munteanu („Creed II”, „Shang-Chi”).

The Contractor” zadebiutuje w amerykańskich kinach oraz w streamingu dokładnie 1 kwietnia 2022 roku.

zdj. Paramount