Czas, by Superman powrócił do świata animacji! Mamy pierwszy teaser serialu „My Adventures with Superman”

Niecałe dwa lata po oficjalnej zapowiedzi do sieci wreszcie trafił premierowy teaser serialu animowanego pt. „My Adventures with Superman” od platformy Adult Swim. W roli jednego z najpopularniejszych superbohaterów DC usłyszymy Jacka Quaida, znanego fanom „The Boys”.

HBO Max pokaże nowy serial animowany o Supermanie. Co wiemy o tytule?

Produkcja opowie o przygodach młodego Clarka Kenta. Bohater rozpoczyna pracę w Daily Planet razem ze wschodzącą gwiazdą dziennikarstwa Lois Lane (w tej roli Alice Lee), która przyjmuje pod swe skrzydła młodego fotografa, Jimmy'ego Olsena (Ishmel Sahid). Podczas gdy postaci przeżywają szalone przygody i walczą ze złoczyńcami, powoli zaczynają odkrywać, kim są i do czego dążą

Sprawdź też: Błękitny Skarabeusz trafi do kin w tym roku. Mamy pierwszy zwiastun „Blue Beetle”

Za stworzenie projektu odpowiada Jake Wyatt. Animacja — nad którą wspólnie czuwały DC Comics oraz Warner Bros. Animation — została zainspirowana japońskim stylem anime, podobnym do tego, który mogliśmy widzieć w serialu o Młodych Tytanach.

W Polsce tytuł trafi na platformę streamingową HBO Max. Premiera jest szykowana na tegoroczne lato. Dodajmy, iż wcześniej projekt przygotowywano z myślą o Cartoon Network.

Źródło i zdj. Adult Swim