Cztery nowe nazwiska w obsadzie 2. sezonu serialu „Biały lotos” od HBO. Wśród nich laureat Oscara

Do obsady drugiego sezonu hitu HBO pt. „Biały lotos” dołączyły cztery nowe nazwiska. Wśród nowych nabytków aktorskiej ekipy serialu komediowego znaleźli się: zdobywca Oscara za rolę w filmie „Amadeusz” F. Murray Abraham, Adam DiMarco („The Order”), Tom Hollander (seria „Piraci z Karaibów”) oraz Haley Lu Richardson („Split”).

Wyżej wymienieni artyści dołączyli do wcześniej ogłoszonych Aubrey Plazy oraz Michaela Imperioli, którzy w drugim sezonie wcielą się w jednych z głównych bohaterów opowieści. Za nową serię obrazu „Biały lotos” również odpowiadać będzie Mike White

Sześcioczęściowa oryginalna seria przyglądała się losom gości spędzających wakacje w ekskluzywnym hawajskim kurorcie. Druga odsłona, również napisana, wyreżyserowana i wyprodukowana przez White'a opuści Hawaje i przeniesie się w inne miejsce, a jej bohaterami będzie inna grupa urlopowiczów w innej posiadłości.

Abraham wcieli się w Berta Di Grasso, starszego pana podróżującego z synem Dominicem (Imperioli) i wnukiem Albiem (DiMarco), świeżo upieczonym absolwentem college'u. Hollander zagra Quentina, angielskiego emigranta, spędzającego wakacje z przyjaciółmi i swym siostrzeńcem. Richardson sportretuje Portię, młodą kobietę podróżującą ze swoją szefową, w którą ponownie wcielić się ma Jennifer Coolidge, która w premierowym sezonie zagrała Tanyę McQuoid.

Źródło: THR / Zdj. HBO