Czy to będzie żeński „Supersamiec”? Gwiazdy „Miśka” i „Bodies Bodies Bodies” w zwiastunie komedii „Bottoms”

Do sieci trafił zwiastun niegrzecznej komedii pt. „Bottoms” w reżyserii Emmy Seligman, kanadyjskiej twórczyni, która zadebiutowała 3 lata temu doskonale ocenionym przez krytyków filmem „Shiva Baby”. Rzućcie okiem, czy jest na co czekać.

Bohaterkami komedii są dwie maturzystki, które postanowiły stworzyć swoją własną wersję „fight clubu”, by przed ukończeniem szkoły podrywać cheerleaderki. W protagonistki wcielają się: Ayo Edibri (Misiek) jako Josie oraz Rachel Sennott („Bodies Bodies Bodies”), z którą Seligman współpracowała wcześniej przy okazji „Shiva Baby”.

Sprawdź też: Na HBO Max też będzie co oglądać! Wysyp czerwcowych premier

W pozostałych rolach występują m.in. Havana Rose Liu, Kaia Gerber, Nicholas Galitzine oraz Dagmara Domińczyk. Jedną z producentek jest Elizabeth Banks („Kokainowy miś”), która pracowała nad filmem za pośrednictwem swej firmy Brownstone Productions. Komedia debiutowała na tegorocznej edycji festiwalu SXSW, gdzie spotkała się z bardzo pozytywnym (95% w Rotten Tomatoes) przyjęciem.

Do amerykańskich „Bottoms” trafi już 25 sierpnia za sprawą MGM. Na międzynarodowy rynek komedię wprowadzi natomiast Warner Bros. Na ten moment nie znamy jeszcze daty premiery filmu w naszym kraju

Źródło: Rotten Tomatoes / Zdj. MGM