Data premiery „Ms. Marvel” z potencjalnym opóźnieniem

Wygląda na to, że fani Marvela będą musieli nieco poczekać na serial o solowych przygodach jednej z najmłodszych reprezentantek MCU. Najnowsze doniesienia zza granicy sugerują przeniesienie premiery produkcji o superbohaterce zwanej Ms. Marvel z końca bieżącego roku na początek 2022

Podczas gdy zapowiadany obok „Ms. Marvel” serial skupiający się na Hawkeye'u zaplanowany jest na 24 listopada tego roku, produkcja opowiadająca o losach Kamali Khan została przesunięta w czasie na bliżej nieokreślony przyszłoroczny termin. Według informacji z serisu TVLine:

w tym momencie najbezpieczniej jest założyć, że Ms. Marvel jest aktualnie na drodze wiodącej do premiery na początku 2022 roku.

Kamala Khan (Ms. Marvel) to nastolatka z New Jersey wychowująca się w muzułmańskiej rodzinie o pakistańskich korzeniach, której idolką jest Kapitan Marvel. W komiksach bohaterka zyskała swoje zmiennokształtne moce dzięki wypuszczeniu chmury z terrigenem przez rasę Inhumans. Serial szykowany dla platformy Disney+ zaprezentuje nam jej genezę, a kolejne przygody Ms. Marvel zobaczymy w kinowym filmie „The Marvels”.

Główną bohaterkę zagrała Imana Vellani, obok niej w obsadzie znaleźli się także: Alysia Reiner i Zoe Zimmer

Źródło: TVLine / zdj. Marvel