Dawid Ogrodnik i Robert Więckiewicz opowiadają o swoich rolach w nowym klipie z polskiej komedii „Najmro”

Premiera filmu „Najmro. Kocha, kradnie, szanuje” już za dwa dni, ale dystrybutor filmu Mówi Serwis nie przestaje podgrzewać atmosfery i wypuszcza do sieci kolejną zapowiedź produkcji. Tym razem jest to zakulisowy materiał, w którym odtwórcy głównych ról wypowiadają się na temat postaci.

Najmro” to komedia akcji inspirowana prawdziwymi wydarzeniami z życia Zdzisława Najmrodzkiego, legendarnego celebryty półświatka, który ośmieszał władze PRL wymykając się 29 razy organom ścigania. Kobiety go kochały, a mężczyźni podziwiali. Milicja dawała za głowę Najmrodzkiego milionowe nagrody, a jego brawurowe wyczyny śledziła cała Polska. W filmie „Najmro” wraz ze swoją ferajną obrabia Pewexy, żeby żyć kolorowo w czasach, w których wszystko jest szare i zakazane. Ponad wszystko kocha wolność i dobrą zabawę. Choć żyje w świecie najpiękniejszych kobiet, najszybszych samochodów i wielkich pieniędzy, poznaje dziewczynę, dla której chce wszystko zmienić. Tylko czy będzie potrafił?

Główne role w filmie zagrali: Dawid Ogrodnik, Robert Więckiewicz, Jakub Gierszał, Rafał Zawierucha, Andrzej Andrzejewski, Dorota Kolak, Olga Bołądź, Masza Wągrocka, Sandra Drzymalska. Produkcję wyreżyserował Mateusz Rakowicz odpowiadający także wspólnie z Łukaszem M. Maciejewskim za scenariusz.

Najmro. Kocha, kradnie, szanuje” trafi do polskich kin już za dwa dni, czyli dokładnie 17 września. Film powalczy o Złote Lwy w nadchodzącej wielkimi krokami 46. edycji Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, gdzie bierze udział w Konkursie Głównym.

Źródło i zdj. Mówi Serwis