Discovery uruchamia nowy cykl dokumentów true crime. Armie Hammer bohaterem jednego z odcinków

Platforma Discovery+ do spółki z ID przedstawiła nową, bogatą ofertę programów specjalnych z gatunku true crime poświęconych znanym z mediów oskarżeniom i zbrodniom. Ogłoszono, iż jeden z planowanych odcinków opowie o domniemanych przestępstwach, jakich miał się dopuścić aktor Armie Hammer („Tamte dni, tamte noce”, „The Social Network”).

Armie Hammer w dokumencie true crime. O czym opowie „House of Hammer”?

Special poświęcony Hammerowi nosi roboczy tytuł „House of Hammer”. Dokument ma przedstawić różne skandale, które miały miejsce na przestrzeni pięciu pokoleń rodziny Hammerów. W programie mają zostać przedstawione bogate archiwa i wywiady zarówno z członkami rodziny, jak i ich ofiarami. „House of Hammer” określany jest jako eksploracja dysfunkcyjnej dynastii, której męscy przedstawiciele wykazują wszystkie z niszczycielskich następstw bycia uprzywilejowanym.

Dodatkowo w najbliższych miesiącach na antenie ID i Discovery zadebiutują odcinki specjalne, wśród których znajdziemy m.in. „Menendez Brothers: Misjudged?” (dokument poświęcony temu, czy skazanie w 1996 roku Josepha i Erika Menendezów za zabójstwa ich rodziców to tak naprawdę historia dwóch ofiar przemocy) „Who Killed Biggie and Tupac?” (nowe spojrzenie na temat zabójstw obu raperów) oraz „Mary Kay Letourneau: Notes on a Scandal”, w którym powraca się do historii 34-letniej nauczycielki skazanej za gwałt na 12-letniej uczennicy Vili Fualauu.

Sprawdź też: Kenneth Branagh nie do poznania jako Boris Johnson. Pierwszy zwiastun miniserialu „This England”

Przypomnijmy, iż 35-letni były już gwiazdor kina został oskarżony przez kilka kobiet między innymi o gwałt, przemoc i wykorzystywanie seksualne oraz kanibalizm. Zarzuty dotyczące Hammera po raz pierwszy ujrzały światło dzienne na początku ubiegłego roku. Od tamtego czasu aktor został odcięty od większości projektów zawodowych, w których był zaangażowany.

Źródło: Variety / Zdj. 20th Century