DreamWorks tym razem zabierze widzów w głąb oceanu. Oto zwiastun animacji „Miss Kraken. Ruby Gillman”

Do sieci trafił oficjalny zwiastun filmu animowanego pt. „Miss Kraken. Ruby Gillman”, najnowszej produkcji od studia DreamWorks, które wydało na świat takie tytuły jak „Shrek” czy „Jak wytresować smoka”. Sprawdźcie, jak zapowiada się film, w którym wraz z bohaterami wybierzemy się na głęboką wodę.

Animacja opowie o nieśmiałej nastolatce, która odkrywa, że należy do królewskiej linii mitycznych morskich krakenów i że jej przeznaczenie jest inne niż to, o jakim marzyła. Słodka, nieporadna 16-letnia, Ruby desperacko stara się dopasować do zasad w liceum, ale przeważnie czuje się po prostu niezauważana. Nie może spędzać czasu z fajnymi dzieciakami na plaży, ponieważ jej nadopiekuńcza mama, zabroniła jej wchodzić do wody.

Sprawdź też: „Super Mario Bros.” z finałowym zwiastunem. Premiera animacji za niecały miesiąc

Film został wyreżyserowany przez nominowanego do Nagrody Akademii Filmowej Kirka DeMicco („Krudowie") i wyprodukowany przez Kelly Cooney Cilellę („Trolle”), a współreżyserem jest Faryn Pearl („Krudowie. Nowa era”). W angielskiej wersji językowej głosów bohaterom użyczają m.in. Lana Condor, Toni Collette, Annie Murphy czy zdobywczyni dwóch Oscarów Jane Fonda.

Film „Miss Kraken. Ruby Gillman” trafi na ekrany polskich kin już 30 czerwca.

Źródło i zdj. Tylko Hity