„Dyplomatka” – Keri Russell gwiazdą politycznego thrillera Netfliksa. Mamy pierwszy kadr i datę premiery

Keri Russell („Kokainowy miś”) już niebawem zadebiutuje na Netfliksie jako „Dyplomatka”. W przyszłym miesiącu premierę będzie miał nowy serial polityczny od Debory Cahn, twórczyni związanej z takimi projektami jak „Homeland”, „Vinyl” czy „Paterno”. Sprawdźcie opis produkcji i debiutancki kadr.

Russell gra Kate Wyler, dyplomatkę, która dostaje pracę na wysokim szczeblu. Problem w tym, że bohaterka ani jej nie chce, ani nie wierzy, że się do niej nadaje. W momencie, gdy ma wyjechać do Afganistanu, amerykański rząd powierza jej funkcję ambasadorki w Wielkiej Brytanii w trakcie międzynarodowego kryzysu. Rola ta znacząco odbije się na jej małżeństwie i przyszłości politycznej.

Sprawdź też: Netflix też chce mieć swojego „Reachera”. Zobaczcie zwiastun odcinkowego thrillera akcji „Nocny agent”

Obsadę serialu „Dyplomatka” wraz z Russell tworzyć będą m.in. Rufus Sewell jako Hal Wyler, mąż protagonistki, David Gyasi, Ato Essandoh, Rory Kinnear, Ali Ahn, Nana Mensah, Michael KcKean czy Miguel Sandoval. Cahn opiekuje się nad serialem jako producentka wykonawcza wraz z odtwórczynią roli głównej oraz Janice Williams („Trumbo”).

Dyplomatka” pojawi się na Netfliksie już 20 kwietnia.

Keri Russell w serialu Dyplomatka dla Netflix.jpg

Źródło i zdj. Netflix