Grudniowe premiery od Timof Comics

Grudniowe nowości od wydawnictwa Timof Comics powinny ucieszyć miłośników rodzimych artystów. 

Na początku miesiąca do sprzedaży trafiły dwa komiksy. Pierwszy to kontynuacja przygód marynarzy Staszka i Janka. Tym razem panowie zawitali do Chin. W drugim przyjrzymy się pewnemu terapeucie i jego sposobom na poradzenie sobie z nietypową dlań sytuacją. Jest to kolejna pozycja autorstwa Luko Czakowskiego i przy okazji trzeba dodać, że tym razem na czytelników czeka więcej stron niż zazwyczaj. Więc w szczególności powinni cieszyć się miłośnicy twórczości tego artysty. Poniżej możecie zapoznać się okładkami i opisami wydawcy.

„Przygody Stacha i Janka 2: Krwawy lotos” Marcin Bałczewski (scen.) i Grzegorz Weigt (rys.)

Częstym gościem w Ameryce Południowej był marynarz, poszukiwacz przygód i awanturnik o romantycznej duszy, Corto Maltese. Dobre wiatry nie raz przywiały w te strony także wielkiego podróżnika, reportera Tintina wraz z kapitanem Baryłką. Tam też popłynęliśmy z naszymi bohaterami: Staszkiem i Jankiem w części pierwszej ich przygód zatytułowanej „Skarb Amazonki”. 

Tym razem marynarze Stach i Janek odwiedzają równie egzotyczne Chiny. Podobnie jak onegdaj, wspomniani wyżej podróżnicy: Corto Maltese i Tintin; oni również trafili do Państwa Środka. Odwołujemy się do tych wspaniałych, klasycznych postaci zrodzonych w wyobraźni najlepszych twórców komiksu, nie z pychy, zamiaru dorównania. To bohaterowie niedoścignieni, ale równocześnie komiksy z ich przygodami inspirują i zapraszają do własnych wypraw. Co dzisiaj czynimy... a właściwie robią to wspomniani Staszek i Janek, po raz drugi. Czy ostatni?

Przygody Stacha i Janka 2 Krwawy lotos

„Kwiaty samobójców” Luko Czakowski (scen. i rys.)

Podstarzały terapeuta pod wpływem uroku pacjentki wpada w poważne tarapaty.

Kwiaty samobójców

zdj. Timof Comics