Gwiazda „Słodkich kłamstewek” w nowej komedii romantycznej od twórcy „Kiedy się pojawiłaś”

Lucy Hale, gwiazda takich produkcji jak „Słodkie kłamstewka” i „Prawda czy wyzwanie” otrzymała główną rolę w kolejnym projekcie reżysera Petera Hutchingsa („Kiedy się pojawiłaś”). Film zatytułowany „Which Brings Me to You” będzie komedią romantyczną.

Lucy Hale gwiazdą komedii romantycznej. Fabuła filmu „Which Brings Me to You” 

Film opowiada o mężczyźnie i kobiecie, którzy spędzają wspólnie 24 godziny, dzieląc się swoimi romantycznymi historiami w szatni na weselu jednego z ich przyjaciół. Hale wcieli się w Jane, dziennikarkę, która zamierza przespać się z fotografem Willem. Do seksu jednak nie dojdzie, a zamiast tego para opowiada sobie nawzajem historie życia, odkrywając jednocześnie, że łączy ich więcej niż się spodziewali

Film jest adaptacją książki wydanej pod tym samym tytułem, za którą odpowiadają Julianna Baggott oraz Steve Almond. Scenariusz na podstawie literackiego pierwowzoru napisał Keith Bunin, twórca tekstów do horroru „Rogi” z Danielem Radcliffem oraz animacji „Naprzód” od Pixara.

Sprawdź też: Andy Garcia debiutuje jako „Ojciec narzeczonej”. Zobaczcie zwiastun nowej wersji kultowej komedii romantycznej

Ekranizacja „Which Brings Me to You” będzie drugim wspólnym projektem Hale oraz Hutchingsa. Wcześniej współpracowali oni przy komedii romantycznej pt. „Wredne igraszki”, której premiera odbyła się w ubiegłym roku. Odtwórczyni głównej roli pełni także funkcję producentki wykonawczej. Na tym stanowisku partnerować jej będą Claude Dal Farra oraz Brian Keady.

Sprzedaż praw do filmu będzie miała miejsce w trakcie zbliżającej się edycji festiwalu filmowego w Cannes.

Źródło: Variety / Zdj. The CW