Gwiazdor „Normalnych ludzi” w pierwszym zwiastunie komediodramatu od A24. O czym opowie „Aftersun”?

Do sieci przedostał się zwiastun najnowszej produkcji od kultowej już wytwórni A24 („Midsommar, „X). To komediodramat zatytułowany „Aftersun” według reżyserii i scenariusza Charlotte Wells, dla której projekt jest pełnometrażowym debiutem. Rzućcie okiem, czego możemy spodziewać się po obrazie.

Sophie rozmyśla nad chwilami radości i melancholią wakacji w Turcji, na które wybrała się z ojcem dwadzieścia lat wcześniej. Wspomnienia prawdziwe i zmyślone wypełniają luki pomiędzy materiałami filmowymi, podczas gdy ona próbuje pogodzić ojca, którego znała, z mężczyzną, o którym nie miała pojęcia. Film zawiera wątki autobiograficzne z życia szkockiej reżyserki.

Sprawdź też: Czy to będą oscarowe role? Jennifer Lawrence i Brian Tyree Henry na nowych zdjęciach z dramatu „Causeway”

W roli ojca w „Aftersun” występuje Paul Mescal, aktor znany z występów w takich tytułach jak „Córka czy „Normalni ludzie. Dorosłą Sophie na ekranie portretuje Celia Rowlson-Hall („Vox Lux), z kolei w dziecięcej wersji w bohaterkę wciela się debiutantka Francesca Corio

Aftersun” trafi do kin w Stanach Zjednoczonych 21 października. Nie mamy jeszcze żadnych informacji odnośnie polskiej daty premiery, natomiast film w reżyserii Wells będzie można zobaczyć przedpremierowo w trakcie American Film Festival. Impreza odbędzie się od 8 do 13 listopada we Wrocławiu.

Zdj. A24