Gwiazdor Saturday Night Live obok Vince'a Vaughna w obsadzie nowego serialu współtwórcy „Teda Lasso”

Alex Moffat („Randki od święta), komik najlepiej znany z regularnych występów w programie Saturday Night Live dołączył do obsady serialu komediowego zatytułowanego „Bad Monkey”. Aktor wystąpi w nim obok Vince'a Vaughna, Michelle Monaghan oraz Jodie Turner-Smith

Serial „Bad Monkey” bazuje na powieści Carla Hiaasena z 2013 roku pod tym samym tytułem i opowiada historię Andrew Yancy'ego (Vaughn), byłego detektywa pracującego aktualnie jako urzędnik sanepidu na południu Florydy. Odcięta ręka znaleziona przez turystę podczas wędkowania wciąga ponownie bohatera w świat chciwości i korupcji, który sieje niszczenie ziemi i środowiska zarówno na Florydzie, jak i na Bahamach.

Moffat wcieli się w antagonistę produkcji, Evana Shooka, nieznośnego dewelopera z Maryland, który kupił ziemię obok Andrew Yancy'ego na zacisznym cyplu w Big Pine Key. Mężczyzna jest w trakcie opracowywania odrażającego projektu domu, który jest obrazą dla ekologicznej wrażliwości Yancy'ego. Bohater grany przez Vaughna czyni to swoją misją, by pokrzyżować plany Shooka i desperacko próbuje znaleźć kupca na swoją posiadłość.

Za produkcję odpowiada współtwórca popularnego serialu komediowego „Ted Lasso”, czyli Bill Lawrence. Zarówno jeden, jak i drugi projekt przeznaczony jest na platformę streamingową Apple TV+. Lawrence pełni funkcję scenarzysty i producenta wykonawczego za pośrednictwem swojej firmy Doozer Productions.

Źródło: THR / Zdj. NBC