Gwiazdor „Sex Education” w zwiastunie horroru „Wybieraj albo umieraj” od Netfliksa. Kiedy premiera?

Streamingowy gigant opublikował premierową zapowiedź swego nowego oryginalnego horroru, który nosi tytuł „Wybieraj albo umieraj”. W produkcji rodem z Wielkiej Brytanii w roli głównej występuje Asa Butterfield, aktor znany przede wszystkim z występu w komediowym hicie „Sex Education”.

Po odpaleniu zaginionej gry z lat 80. z gatunku survival horror, dwoje przyjaciół uwalnia ukrytą klątwę, która rozdziera rzeczywistość, zmuszając ich do podjęcia przerażających decyzji i stawienia czoła śmiertelnym konsekwencjom. Protagonistów zainspirowała wizja zdobycia zapomnianej nagrody o wysokości 100 tysięcy dolarów. Z czasem jednak wkraczają oni w surrealistyczny świat grozy.

Sprawdźcie też: Czas na finał – zwiastun ostatnich odcinków serialu „Ozark”

Oprócz Butterfielda w obsadzie filmu „Wybieraj albo umieraj” występują: Iola Evans („Carnival Row”), Eddie Marsan („Dżentelmeni”), Kate Fleetwood („Harry Potter i Insygnia Śmierci”), Ryan Gage („Hobbit”), Angela Griffin („White Lines”) oraz Robert Englund, który wystąpi w roli siebie samego. Reżyseruje Toby Meakins według scenariusza Simona Allena.

Wybieraj albo umieraj” zadebiutuje w ofercie platformy streamingowej Netflix już 15 kwietnia.

Źródło i zdj. Netflix