Gwiazdy „The End of the F***ing World” i „Rodowodu krwi” w zwiastunie nowego serialu twórcy „Bo to grzech”

W internecie zadebiutował zwiastun brytyjskiego miniserialu zatytułowanego „You & Me”, nad którym jako jeden z producentów wykonawczych czuwa Russell T. Davies, twórca „Bo to grzech”, a także showrunner odpowiedzialny za odrodzenia „Doktora Who”. Rzućcie okiem na zapowiedź.

Jednym z głównych bohaterów jest Ben, młody mężczyzna z północnego Londynu. Los chłopaka zmienia się na zawsze, kiedy dochodzi do katastrofy w najszczęśliwszym dniu jego życia. Serial śledzić też będzie losy Emmy, wschodzącej gwiazdy teatru, której sukces skrywa za sobą tragedię. Jest jeszcze Jess, młoda dziewczyna, której życie przybiera nieoczekiwany obrót, kiedy biegnie na autobus.

Sprawdź też: Różowe Dziewczyny trafią do Polski. Prequel „Grease” zawita na SkyShowtime!

Narracja w „You & Me” została podzielona na dwie oddzielne linie czasowe. W roli głównych bohaterów występują: Harry Lawtey („Branża”) jako Ben, Jessica Barden („The End of the F***ing World”) oraz Sophia Brown („Wiedźmin: Rodowód krwi”). Serial został stworzony przez Jamiego Davisa. Reżyserią odcinków zajął się Tom Vaughan.

Debiut serialu „You & Me” na brytyjskiej platformie streamingowej ITVX został zaplanowany na jutro, czyli 23 lutego. Na ten moment nie mamy jeszcze informacji o polskiej dacie premiery.

Źródło i zdj. ITVX