I Am the Night - polski zwiastun i fragment miniserialu Patty Jenkins

5 lutego na platformie HBO GO pojawią się dwa pierwsze odcinki miniserialu od stacji TNT zatytułowanego I Am the Night, którego jednym z reżyserów jest twórczyni kinowych przygód Wonder Woman, czyli Patty Jenkins. We wspomnianej produkcji w jednej z głównych ról wystąpił  nominowanego do nagrody Emmy Chris Pine. Zobaczcie polski zwiastun oraz jego prawie 4-minutowy fragment.

I Am the Night opowie widzom historię inspirowaną prawdziwymi wydarzeniami. Jej główną bohaterką jest Fauna Hoedl (w tej roli India Eisley), która szukając odpowiedzi dotyczących swojej przeszłości, coraz bardziej zbliża się do okrytego złą sławą hollywoodzkiego ginekologa doktora George'a Hodela (Jefferson Mays), który okazuje się zamieszany w niemal wszystkie ciemne interesy oraz sekrety Miasta Aniołów. W całą intrygę zostaje również wplątany reporter Jay Singletary (Chrise Pine), były wojskowy, który chce pomóc głównej bohaterce.

Twórcami scenariusza do I Am the Night są: Sam Sheridan oraz Monica Beletsky (Fargo). Producentami wykonawczymi są Chrie Pine, Patty Jenkins, Sam Sheridan i Michael Sugar. Za realizację odpowiadają Studio T oraz Anonymous Content.

W obsadzie I Am the Night pojawią się również Leland Orser, Shoniqua Shandai, Jay Paulson, Theo Marshall, Connie Nielsen.

źródło: zdj. TNT/ HBO GO