Kacze opowieści - 3. sezon serialu oficjalnie ogłoszony

Disney oficjalnie zapowiedział 3. sezon popularnego serialu Kacze opowieści. Z tej okazji w sieci pojawiło się wideo z aktorami dubbingującymi główne postacie, którzy świętują to wydarzenie. 

Kacze opowieści opowiadają o wspólnych przygodach Sknerusa McKwacza i siostrzeńców Kaczora Donalda - Hyzia, Dyzia i Zyzia, a także Tasi Van Der Kwak, siostrzenicy Pani Dziobek, służącej Sknerusa. Razem podróżują oni po świecie w poszukiwaniu niezwykłych historii i skarbów. Ostatnio doczekaliśmy się oficjalnej zapowiedzi produkcji 3. sezon widowiska. Będzie on kontynuacją zeszłorocznego serialu animowanego, który jest nową wersją kultowej produkcji z lat 80

Z okazji oficjalnego potwierdzenia kolejnej części Kaczych opowieści, aktorzy dubbingujący główne postacie przygotowali specjalne wideo, by razem z fanami świętować to wydarzenie. 

Na razie nie poznaliśmy daty premiery 3. sezonu. Natomiast już wkrótce, 20 października na Disney Channel w USA pojawi się jego 2 seria. Głosu postaciom podobnie jak za pierwszym razem użyczą Beck Bennett, Kate Micucci, Bobby Moynihan, Danny Pudi, Ben Schwartz, David Tennant, Tony Anselmo i Toks Olagundoye. 

źródło: Deadline / Disney