Kaley Cuoco gwiazdą nowego serialu. Zobaczcie pierwsze kadry z komedii kryminalnej „Based On A True Story”

W przyszłym miesiącu do streamingu trafi nowy serial z Kaley Cuoco w roli głównej. Tym razem gwiazda „Teorii wielkiego podrywu” i „Stewardessy” wystąpi w komedii kryminalnej pt. „Based On A True Story”. Na ekranie partnerować jej będzie Chris Messina („Air”, „Świat według Mindy”). Co wiemy o projekcie?

Serial opowie inspirowaną faktami historię trzech nieznajomych, których losy splatają się w wyniku niespodziewanych okoliczności. Bohaterami są: pośredniczka nieruchomości, hydraulik i była gwiazda tenisa. Ich spotkanie obnaży obsesję Amerykanów na punkcie prawdziwej zbrodni, morderstw i  wolnoopadających desek klozetowych. Cuoco wciela się w Avę Bartlett, mężatkę pracującą w branży nieruchomości

Sprawdź też: Anthony Mackie vs klaun-morderca. Pierwszy zwiastun adaptacji gry „Twisted Metal”

Projekt realizowany dla platformy Peacock zamówiono na dwa sezony. Showrunnerem serialu jest Craig Rosenberg, scenarzysta mający na koncie takie tytuły jak „The Boys” czy „Kaznodzieja”. Wraz z nim, Alexem Buono i Michaelem Costiganem obraz wyprodukował Jason Bateman, gwiazdor i producent serialu „Ozark”.

Data premiery serialu „Based On A True Story” została wyznaczona na 8 czerwca. Na całość debiutanckiej serii złożyło się 8 odcinków.

Chris Messina i Kaley Cuoco w serialu Based On A True Story dla Peacock.jpg

Kaley Cuoco w serialu Based On A True Story dla Peacock.jpg

Chris Messina i Kaley Cuoco w serialu Based On A True Story dla Peacock.jpg

Chris Messina w serialu Based On A True Story dla Peacock.jpg

Zdj. Vanity Fair / Peacock