Kolejny utwór promujący „Top Gun: Maverick”. Zobaczcie teledysk do piosenki „I Ain’t Worried” zespołu OneRepublic

Po Lady Gadze i jej Hold My Hand” przyszedł czas na kolejny utwór promujący wyczekiwany od lat sequel hitu z lat 80., czyli „Top Gun: Maverick” z Tomem Cruise'em w roli głównej. Od kilku godzin w sieci zobaczyć możecie oficjalny teledysk do piosenki „I Ain’t Worried”, za którą odpowiada popularny amerykański zespół poprockowy OneRepublic.

Fabuła filmu „Top Gun: Maverick

Po ponad 30 latach w służbie amerykańskiej marynarce wojennej Pete „Maverick” Mitchell jest tam, gdzie powinien być — na szczycie. Jest mistrzowskim pilotem, testującym najnowocześniejsze maszyny. Mężczyzna staje na czele spec-grupy szkolącej lotników do udziału w misji, jakiej dotąd nie było

Spotyka porucznika Bradleya „Roostera” Bradshawa — syna swojego przyjaciela, Nicka „Goose'a” Bradshawa, który zginął przed laty podczas jednej z wypraw. Maverick musi stawić czoła niepewnej przyszłości oraz wydarzeniom z przyszłości. Stawia wysokie wymagania tym, którzy zostali wybrani do niebezpiecznej misji.

Sprawdź też: Będzie jeszcze więcej kaskaderskich wygłupów. Paramount ogłasza nowy serial z serii „Jackass”

„Top Gun: Maverick” – obsada filmu

Tom Cruise (Maverick) i Val Kilmer (Iceman) powracają w sequelu do swoich ról z pierwszej części filmu z 1986 roku. W ekipie aktorskiej znaleźli się również Miles Teller jako Rooster, a także m.in. Jennifer Connelly, Charles Parnell, Jay Ellis, Bashir Salahuddin, Danny Ramirez, Monica Barbaro, Thomasin McKenzie i Jon Hamm.

Data premiery filmu „Top Gun: Maverick” w Polsce

Top Gun: Maverick” wyląduje w polskich kinach dokładnie 27 maja 2022 roku.

Może zainteresuje Cię: Kolejna odsłona „Cichego miejsca” będzie prequelem? Poznaliśmy pełny tytuł filmu

Zdj. Paramount