„Listy do M. 5” – kolejna odsłona serii polskich komedii świątecznych tym roku. Mamy dokładną datę premiery!

Listy do M.wrócą na ekrany polskich kin jeszcze w tym roku. Obecnie mają miejsce prace nad piątą odsłoną kultowej już serii świątecznych komedii splatających ze sobą losy kilku dobrze znanych polskich widzom bohaterów na czele z mikołajem Melem. O czym opowie nowa część? Kto dołączy do gwiazdorskiej obsady? Kiedy dokładnie obejrzymy film? Wszystkie potrzebne informacje znajdziecie poniżej.

„Listy do M.” po raz piąty. O czym opowie nowa odsłona polskiej komedii świątecznej?

Są tak samo nieprzewidywalne jak rodzinna Wigilia. Zawsze zaczyna się podobnie, ale nigdy nie wiemy, do czego doprowadzi. Piąta część „Listów do M.” to opowieść o tym, co dziś dla nas najcenniejsze, o bliskości.

W kolejnej odsłonie wigilijnej opowieści zobaczymy świąteczne perypetie ulubionych bohaterów. Z czym zmierzą się tym razem? Melowi jak zwykle nic nie wychodzi. Zbieg okoliczności sprawia, że staje się bohaterem mimo woli, a jego nie zawsze kryształowy charakter znowu zostaje wystawiony na próbę. Wojciech, który nie czuje wszechobecnej radosnej atmosfery, spotyka na swojej drodze kogoś, kto zmienia jego świąteczne plany.

Sprawdźcie też: Ruszyły zdjęcia do 3. sezonu serialu „Szadź” od Playera. Kto dołączył do obsady? Kiedy zadebiutują nowe odcinki?

Z kolei Karina i Szczepan uwikłają się w walkę o spadek, który może poróżnić nawet najbliższych. Przekonają się, czy z rodziną rzeczywiście dobrze wychodzi się tylko na zdjęciach. To oczywiście nie wszystko! W tej części pojawią się też nowi bohaterowie i ich zaskakujące historie. „Listy do M. 5” skupią się na uniwersalnych wartościach, takich jak miłość, bliskość czy życzliwość, które obecnie są najistotniejsze.

„Listy do M. 5” – obsada i twórcy nowej części. Kto dołączy do grona bohaterów?

Tomasz Karolak w filmie Listy do M. 4 Kino Świat.jpg

W głównych rolach kolejnej odsłony świątecznej komedii ponownie ujrzymy m.in. Tomasza Karolaka jako Mela, Wojciecha Malajkata w roli Wojciecha, Agnieszkę Dygant jako Karinę, Piotra Adamczyka jako Szczepana oraz Janusza Chabiora, który pojawi się w roli Lucka. 

Do grona nowych bohaterów dołączą tacy artyści, jak: Jan Peszek („Juliusz”), Aleksandra Popławska („Szadź”), Maria Dębska („Bo we mnie jest seks”), Mateusz Banasiuk („Furioza”), Marianna Zydek („Kamerdyner”) oraz Bartłomiej Kotschedoff („Odwilż”). 

Rzućcie okiem na: Czy właśnie poznaliśmy nowego pana Kleksa? Castingowe spekulacje się potwierdzają i wskazują na jedno nazwisko

Reżyserem „Listów do M. 5” jest Łukasz Jaworski, twórca znanych tytułów, takich jak „Pajęczyna” czy „39 i pół”. Producentem filmu jest Tomasz Blachnicki. Scenariusz napisali Marcin Baczyński oraz Mariusz Kuczewski, którzy pracowali nad poprzednimi częściami serii. Dystrybutorem „Listów do M. 5” jest Kino Świat.

„Listy do M. 5” wejdą na ekrany polskich już w tym roku! Kiedy premiera?

Najnowsza, piąta już odsłona „Listów do M.” trafi na ekrany polskich kin dokładnie 4 listopada bieżącego roku. Przypomnijmy, iż z powodu zeszłorocznej sytuacji epidemicznej w naszym kraju, kinowy debiut poprzedniej części komedii został przeniesiony do internetu. Premiera „Listów do M. 5” będzie zatem powrotem serii do kin od czasu części trzeciej, która zadebiutowała w listopadzie 2017 roku.
 
Źródło: TVN / Zdj. Bartosz Mrozowski / Kino Świat