Maciej Musiałowski gwiazdą nowego filmu Netfliksa. Zagra rapera z kryminalną przeszłością

Romans Netfliksa z polskim rynkiem filmowym trwa w najlepsze. Po tym jak wczoraj opublikowano zwiastun nowego rodzimego serialu, dziś streamingowy gigant podzielił się zajawką kolejnej produkcji pełnometrażowej rodem z Polski. Sprawdźcie, jak zapowiada się projekt pt. „Freestyle” z Maciejem Musiałowskim („Sala samobójców. Hejter”) w roli głównej.

Maciej Musiałowski weźmie szturmem Netfliksa? Fabuła filmu „Freestyle” 

Diego, uliczny raper po odwyku, zrywa z dilerką i koncentruje się na muzyce. Razem z przyjacielem Mąką pracują nad nową płytą, odrzucając krążące wokół pokusy zdobycia łatwego hajsu. Niestety Mąka kradnie ze studia nagraniowego mikrofon i na chłopaków spada dług. Na drodze Diega pojawia się gangster ze Słowacji, który proponuje mu złoty i szybki interes – zakup oraz przemyt sporej ilości koksu. Diego podejmuje wyzwanie, jednak nie wszystko idzie po jego myśli

Freestyle” wyreżyserował Maciej Bochniak („The Office PL”) na podstawie scenariusza sporządzonego do spółki z pisarzem Sławomirem Shuty. Obok Musiałowskiego na ekranie zobaczymy również m.in. Michała Sikorskiego („Pewnego razu na krajowej jedynce”), Nel Kaczmarek („Ostatni komers”) czy Filipa Lipieckiego („Emigracja XD”). Za produkcję odpowiada Aurum Film („Minuta ciszy”, „Śubuk”).

Kiedy premiera polskiego filmu „Freestyle” na Netfliksie?

Data premiery filmu „Freestyle” została wyznaczona na 13 września.

Źródło i zdj. Netflix