Mamy to! Romantyczny hit Amazona przedłużony na 3. sezon

No to teraz już oficjalnie - Amazon zdecydował się przedłużyć serial „Tego lata stałam się piękna” na kolejny, trzeci już sezon. Kontynuacja popularnej produkcji na podstawie bestsellerowej serii powieści YA autorstwa Jenny Han („Do wszystkich chłopców”) „została zamówiona przed strajkiem aktorów i producentów i zostanie wznowiona, dopiero gdy negocjacje zostaną rozwiązane” - czytamy w oficjalnym ogłoszeniu na Twitterze.  

Tego lata stałam się piękna” powróci do Prime Video z 3. sezonem!

Telewizyjna ekranizacja cyklu Han zatytułowanego „Lato” opowiada o miłosnych perypetiach nastoletniej Belly (w serialu gra ją Lola Tung) i jej skomplikowanej relacji z dwoma młodymi mężczyznami, Conradem i Jeremiah. W jednym z nich bohaterka się podkochuje, a drugi jest jej najlepszym przyjacielem. W męskich bohaterów wcielają się kolejno Christopher Briney i Gavin Casalegno.

Możemy założyć, że twórcy serialu podążą chronologicznym ciągiem literackiego cyklu Han i — realizując trzecią serię — zaadaptują kolejny tom z serii. Tym razem najpewniej będzie to zatem „Dla nas zawsze będzie lato”. Na to wskazuje zresztą teaser nadchodzącego sezonu, w którym pojawia się tytuł trzeciego tomu w oryginale, czyli „We'll Always Have Summer” (do zobaczenia poniżej). 

Sprawdź też: Zanim wrócą „The Boys” zobaczymy serial „Gen V”. Krew leje się litrami w nowym zwiastunie

Źródło i zdj. Prime Video