Mario i Luigi spotykają Yoshiego! - nowy zwiastun „The Super Mario Galaxy Film”

Właśnie otrzymaliśmy kolejny zwiastun do kontynuacji „Super Mario Bros. Film” z 2023 roku. Druga część animowanych przygód Mario w wersji pełnometrażowej trafi do kin już niedługo, a my doświadczymy w niej spotkania naszego głównego bohatera z dinozaurem Yoshim. 

„The Super Mario Galaxy Movie” ze zwiastunem! - Mario, Luigi i Yoshi znowu razem

Pierwsza część serii okazała się absolutnym hitem finansowym i zainkasowała ponad 1,36 mld dolarów w kasach biletowych. Przy takim wyniku box-officowym powstanie kontynuacji było niemal pewne i tak właśnie się stało. Po ponad dwóch latach otrzymamy kontynuację, ponieważ „The Super Mario Galaxy Film” trafi na ekrany kin już 10 kwietnia 2026 roku

Sprawdź też: Muppety powracają! - zwiastun nowej odsłony „The Muppet Show” wraz z Sabriną Carpenter

Fabuła filmu tym razem nie będzie toczyć się w Królestwie Grzybów, lecz daleko od niego. Albowiem Mario i Luigi wraz z Księżniczką Peach oraz Toadem wyruszają w podróż po odległych zakątkach kosmosu, aby zmierzyć się z Bowserem Juniorem, który planuje uratować i uwolnić swojego ojca Bowsera

W rolach głosowych ponownie usłyszymy m.in. Chrisa Pratta (Mario), Charliego Daya (Luigi), Anyę Taylor Joy (Księżniczka Peach), Jacka Blacka (Bowser) oraz Keegana-Michaela Key'a (Toad). A ponadto Benny'ego Safdiego dubbingującego nową postać - Bowsera Juniora. 

Reżyserami, podobnie co w pierwszej części zostali Aaron Horvath oraz Michael Jelenic, a scenariusz ponownie został przygotowany przez Matthew Fogela. 

 

 

 

 

zdj. Universal Pictures