Matt Bomer i Jonathan Bailey na pierwszych kadrach z gejowskiego love story od twórcy „Filadelfii”

Do sieci trafiły pierwsze zdjęcia z głośnej serialowej produkcji pt. „Fellow Travelers” autorstwa Rona Nyswanera, nominowanego do Oscara scenarzysty „Filadelfii”. W rolach głównych odcinkowej ekranizacji powieści Thomasa Mallona występują Jonathan Bailey („Bridgertonowie”) oraz Matt Bomer („Białe kołnierzyki”). Sprawdźcie, czy jest na co czekać. 

Gejowskie love story na tle powojennej Ameryki. Fabuła serialu „Fellow Travelers”

Serial „Fellow Travelers” opisywany jest jako połączenie love story i thrillera politycznego. Fabuła dotyczyć będzie romansu dwóch bardzo różnych mężczyzn, do którego dochodzi w cieniu Makkartyzmu. Bailey zagra Tima Laughlina, szczerego w swoich przekonaniach politycznych i religijnych absolwenta Fordham University, który jest pełen optymizmu co do przyszłości Ameryki po II wojnie światowej. 

Bomer wciela się w charyzmatycznego Hawkinsa Fullera, który utrzymuje satysfakcjonującą finansowo, zakulisową karierę w polityce. Hawkins unika emocjonalnych uwikłań — do czasu, gdy poznaje Tima, człowieka przepełnionego idealizmem i wiarą. Fabuła serialu ma rozciągać się na przestrzeni czterech dekad, portretując jedne z najważniejszych wydarzeń w historii powojennej Ameryki, w tym m.in. wojnę w Wietnamie czy kryzys AIDS z lat 80

Sprawdź też: Premiery czerwca od SkyShowtime – Polski serial, nowy sezon „Star Treka”, finał horrorowej sagi

Obok odtwórców ról głównych w „Fellow Travelers” zobaczymy również m.in. Alison Williams („Uciekaj!”), Jelaniego Alladina („The Walking Dead: Nowy Świat”), Linusa Roache'a („Wikingowie”) czy Chrisa Bauera („Czysta krew”). Projekt jest przygotowany jako miniserial dla platformy Paramount+, co oznacza, że w naszym kraju tytuł trafi do oferty SkyShowtime. Nie znamy jeszcze terminu debiutu.

Kadr z Fellow Travelers za Vanity Fair i Showtime.jpg

Kadr z Fellow Travelers za Showtime.jpg

Matt Bomer i Jonathan Bailey w serialu Fellow Travelers za Showtime i Vanity Fair.jpg

Matt Bomer i Jonathan Bailey w serialu Fellow Travelers za Showtime i Vanity Fair.jpg

Zdj. Vanity Fair / Showtime