„Metal Lords” – twórcy „Gry o tron” i Netflix przygotowali metalowy musical dla nastolatków. Zobaczcie zwiastun

Streamingowy gigant opublikował zwiastun nadchodzącego filmu dla nastolatków pt. „Metal Lords”. Za utrzymaną w konwencji metalowego musicalu komedię odpowiada D.B. Weiss (współtwórca „Gry o tron”), który opracował scenariusz do filmu.

Film Netfliksa opowiada o grupie dzieciaków, którzy postanawiają założyć zespół heavy metalowy, aby zapisać się na kartach historii podczas licealnej Bitwy Kapel. Główni bohaterowie starają się pozyskać nowych członków do swojej nietypowej grupy muzycznej. Na szczęście dla nich, jeden z potencjalnych kandydatów wydaje się posiadać odpowiednie cechy charakteru gwiazdy metalu.

W obsadzie filmu „Metal Lords” występują: Jaeden Martell („To”), Isis Hainsworth („Emma”), Adrian Greensmith (filmowy debiut), Noah Urrea („The Identical”), Analesa Fisher („Chad”), Michelle Fang („The Stranded”), Phelan Davis („American Vandal”), Brett Gelman („Fleabag”), Sufe Bradshaw („Zabójczy rejs”) oraz Joe Manganiello („Magic Mike”).

Sprawdźcie też: Twórca „Stranger Things” o najlepszym momencie na zakończenie serialu. „Nie chcieliśmy jechać na oparach”

Za reżyserię produkcji odpowiada Peter Sollet („Vinyl”, „Podnieś głos”), który odpowiada za realizację nadchodzącej ekranizacji popularnej gry „Minecraft”. Oprócz napisania scenariusza D.B. Weiss jest również producentem „Metal Lords”. Na stanowisku producenta wykonawczego jest też obecny David Benioff, który wraz z wyżej wymienionym twórcą współtworzył „Grę o tron”. Tytuł jest ich pierwszym z wielu planowanych projektów dla Netfliksa.

Film zadebiutuje w ofercie platformy streamingowej już 8 kwietnia.

Zdj. Netflix