Michael Bay wjeżdża karetką na duży ekran. Zobaczcie IMAXowy plakat filmu „Ambulans”

W internecie pojawił się nowy, IMAXowy plakat promujący najnowsze widowisko akcji w reżyserii Michaela Baya, czyli „Ambulans”, który już jutro zawita na ekrany polskich kin. Zobaczcie, jak prezentuje się grafika produkcji, w której w rolach głównych występują Jake GyllenhaalYahya Abdul-Mateen II i Eiza González.

Film jest remakiem duńskiego obrazu z 2005 roku i opowiada o weteranie wojny w Afganistanie, który desperacko potrzebujący pieniędzy na leczenie swojej żony. Mężczyzna prosi o pomoc przybranego brata Danny'ego, który od lat specjalizuje się w napadach. Wspólnie planują największy napad na bank w historii Los Angeles. Łup wyniesie 32 miliony dolarów. Napad nie idzie jednak po myśli bohaterów i niespodziewane okoliczności zmuszają ich do wzięcia zakładników oraz porwania ambulansu. Podczas ucieczki przed policją, między braćmi dochodzi do rozdrapania dawnego konfliktu.

Sprawdźcie też: Anthony Mackie i Priyanka Chopra Jonas parą morderców na zlecenie w filmie akcji „Ending Things”

Oprócz odtwórców głównych ról w filmie zobaczymy również byłego komandosa Navy SEAL Remiego AdelekeGarreta Dillahunta („Zabójstwo Jesse'ego Jamesa przez tchórzliwego Roberta Forda”) oraz Keira O'Donnella („Snajper”). Michael Bay odpowiada także za produkcję filmu. Scenariusz do obrazu napisał Chris Fedak („Chuck”).

Ambulans” wjedzie do kin w całej Polsce już jutro.

imax poster ambulance universal pictures.jpeg

Zdj. Universal Pictures