Miles Teller rzekomo opóźnia prace na planie serialu o „Ojcu Chrzestnym”. Powodem koronawirus

Według najnowszych doniesień prasowych powodem zawieszenia prac na planie serialu „The Offer” miałby być aktor Miles Teller, który otrzymał pozytywny wynik testu na obecność COVID-19 po tym jak wcześniej odrzucił możliwość zaszczepienia się.

Paramount Television wydało oświadczenie w sprawie wstrzymania produkcji, w którym czytamy:

Z powodu wzmożonej ostrożności, tymczasowo wstrzymaliśmy produkcję. Będziemy kontynuować przestrzeganie wszystkich protokołów bezpieczeństwa i uważnie monitorować sytuację.

Według źródeł Daily Mail Teller otrzymał pozytywny wynik testu COVID-19. Wcześniej aktor znany m.in. z „Whiplash” miał odmówić szczepienia przeciwko koronawirusowi, jak i wykonania jednego z poprzednich badań na obecność COVID-19. Anonimowe źródło miało zeznać brytyjskiemu tabloidowi, że aktor przeniósł koronawirusa na plan, przez co cale przedsięwzięcie musiało zostać wstrzymane.

Teller został obsadzony w  „The Offer” pod koniec maja, w celu zastąpienia Armiego Hammera w roli producenta Alberta Ruddy'ego, po tym jak aktor został oskarżony m.in. o gwałt i wykorzystywanie seksualne. Mniej więcej w tym samym czasie Teller, który wyrobił sobie reputację osoby zbyt pewnej siebie, został napadnięty w toalecie restauracji na Hawajach przez mężczyznę, który twierdził, że Teller jest mu winien pieniądze.

Rzecznik prasowy Tellera skontaktował się z Daily Mail, oświadczając, iż fakty przez nich podane są nieprawdziwe. Nie podał jednak żadnych szczegółów, aby potwierdzić, czy Teller jest zaszczepiony lub, czy został przebadany na obecność wirusa przed przyjazdem na plan. Na ten moment nie wiadomo, kiedy zdjęcia do serialu „The Offer” zostaną wznowione.

Produkcja powstająca dla Paramount opowie o kulisach powstawania pierwszej części „Ojca Chrzestnego”. Za scenariusz do serialu odpowiadają Leslie Greif i Michael Tolkin. Na „The Offer” złoży się 10 odcinków. W obsadzie oprócz Tellera znajdują się również: Anthony Ippolito jako młody Al Pacino, Juno Temple, Giovanni Ribisi, Colin Hanks, Dan Fogler oraz Matthew Goode.

Źródło: Daily Mail, Vanity Fair / Zdj. Sony Pictures