„Moje wspaniałe życie”: zwiastun nowego filmu Łukasza Grzegorzka

Dystrybutor najnowszego filmu w dorobku reżysera Łukasza Grzegorzka („Kamper” i „Córka trenera”), czyli GutekFilm, udostępnił właśnie zwiastun do trzeciej z kolei produkcji autora, która nosi tytuł „Moje wspaniałe życie”. 

Może i wspaniałe, ale czy na pewno moje? Z takim pytaniem mierzy się Joanna (Agata Buzek), bohaterka komedii obyczajowej Łukasza Grzegorzka. Troskliwa córka, wyluzowana matka, lubiana nauczycielka, żona, z którą można konie kraść – w każdej z tych ról wypada doskonale. I w żadnej z nich od dawna nie czuje się sobą. Dlatego „Jo” prowadzi podwójne życie, ma tajemnicę, którą nie dzieli się z nikim. Bo gdyby ktoś się dowiedział, byłby to koniec wszystkiego, co w jej świecie wydaje się takie „wspaniałe”.

Oprócz Agaty Buzek w obsadzie filmu znaleźli się m.in. Jacek Braciak, Adam Woronowicz, Małgorzata Zajączkowska oraz przedstawiciele młodego aktorskiego pokolenia, wśród których wystąpią choćby Jakub Zając czy Wiktoria Wolańska

Producentką „Mojego wspaniałego życia” jest Natalia Grzegorzek z Koskino. Autorką zdjęć do filmu jest Weronika Bilska, za scenografię odpowiada Jagna Dobesz. Muzykę do filmu skomponował Piotr Emade Waglewski

Obraz trafi do kin jesienią. Wcześniej widzowie będą mogli zobaczyć nowy film Grzegorzka na festiwalu Nowe Horyzonty, gdzie wyświetlony zostanie już 12 sierpnia.

Źródło i zdj. GutekFilm