Myśleliście, że to już koniec? „Kogel Mogel” powróci z 5. częścią!

Jeśli wydawało Wam się, że seria „Kogel Mogel” zakończy się na czwartej odsłonie, to byliście w dużym błędzie. Półtora roku po premierze hitowej części filmowcy weszli na plan kolejnej. I trudno im się dziwić, w końcu na „Koniec świata czyli Kogel Mogel 4” wybrało się ponad pół miliona Polaków. O rozpoczęciu prac nad piątym wydaniem cyklu popularnych komedii poinformował Maciej Zakościelny.

Kultowy cykl polskich komedii powróci. Będzie 5. część serii „Kogel Mogel

Ogólnodostępne informacje dotyczące następnej odsłony serii „Kogel Mogel” ograniczają się właściwie do tego, co na swoim Instagramie udostępnił aktor. Wiemy już zatem, że gwiazdor rodzimych rom-comów powróci do roli Piotra Wolańskiego, a na ekranie z pewnością towarzyszyć będzie mu widoczna poniżej Katarzyna Skrzynecka (ekranowa Marlena Wolańska, żona Piotra).

Przypomnijmy, że cykl „Kogel Mogelpowrócił do polskich kin po 30 latach nieobecności w 2019 roku za sprawą filmu „Miszmasz, czyli kogel-mogel 3”. Komercyjne powodzenie tamtego projektu wymusiło na Ilonie Łepkowskiej (scenarzystce każdej z dotychczasowych odsłon) stworzenie skryptu do części czwartej i - jak się teraz okazuje - piątej. Premiery nowej odsłony możemy spodziewać się najwcześniej zimą tego roku.

Sprawdź też: Widzowie UWIELBIAJĄ tę serię komedii romantycznych. Trzecia część właśnie wpadła na Netflix!

Źródło: Instagram / Zdj. Next Film