Myśleliście, że to już koniec? Nic z tego. Hero Fiennes Tiffin w zwiastunie filmu „After 5. Na zawsze”

Monolith Films podzielił się polską wersją premierowego teasera piątej odsłony popularnego cyklu romansówAfter”. Tym razem solowym bohaterem nowej części został Hero Fiennes Tiffin (ekranowy Hardin). Rzućcie okiem, jak zapowiada się film „After 5. Na zawsze” (ang. „After Everything”).

Uwaga! Artykuł zawiera spoilery do filmu „After 4. Bez siebie nie przetrwamy”!

To jeszcze nie koniec serii „After”. O czym będzie film „After 5. Na zawsze”?

W przeciwieństwie do książki, na której została oparta poprzednia część cyklu (tekst kończy się sceną, w której Hardin i Tessa mają dwójkę dzieci), czwarty film został zwieńczony pesymistycznym trzecim aktem, w którym dochodzi do rozstania pary protagonistów

W „Bez siebie nie przetrwamy” grana przez Josephine Langford Tessa zostawia Hardina z powodu publikacji książki opartej na ich związku. Fabuła nowego filmu skupi się na pokłosiu tamtych wydarzeń. Mężczyzna będzie musiał pogodzić się ze stratą ukochanej i skupić się na napisaniu nowej pozycji. W zwiastunie widzimy, że nowa życiowa droga zaprowadzi go do Lizbony, stolicy Portugalii.

Sprawdź też: Filmy i seriale Marvela na 2023 rok. Lista premier w kinach i na Disney+

Na ten moment nie wiadomo jeszcze czy obok Tiffina w obsadzie filmu „After 5. Na zawsze” znalazła się odtwórczyni roli Tessy. Możemy założyć, że potencjalna obecność w filmie Langford będzie trzymana w tajemnicy aż do samej premiery. Dokładnego terminu debiutu produkcji wciąż jeszcze nie znamy. Wiemy jednak, że nowa odsłona romansu zadebiutuje na dużym ekranie w 2023 roku.

Zdj. Monolith Films