„Na koniec dostajesz to, na co zasługujesz”. Pierwsza zapowiedź i data premiery ostatniego sezonu „Snowfall”

Platforma FX udostępniła premierową zapowiedź ostatniego sezonu serialu pt. „Snowfall”. Nowa porcja odcinków trafi do widzów już w lutym. Rzućcie okiem, jak zapowiada się kres przygód kryminalnej rodziny Sainta.

Serial został stworzony przez Erica Amadio, Dave'a Androna i zmarłego w 2019 roku Johna Singletona, reżysera kultowych „Chłopaków z sąsiedztwa”. Stanowisko showrunnera piastuje obecnie Andron. Akcja „Snowfall” rozgrywa się w Los Angeles lat 80. i opowiada o losach Franklina Sainta (Damson Idris), przybierającego na sile bossa u szczytu narkotykowej epidemii, który musi równoważyć rosnące imperium z bezpieczeństwem swojej rodziny.  

Sprawdź też: Jodie Foster w nowym sezonie „Detektywa”, „The Last of Us”, „Sukcesja” i inne nowości HBO na 2023 rok

Fabuła piątego sezonu skupiła się na lecie 1986 roku i kontynuacji losów Franklina oraz jego rodziny, którzy wzbogacili się, przekraczając najśmielsze oczekiwania. Załoga Sainta jest na skraju posiadania wszystkiego, czegokolwiek chcieli, lecz z czasem wszystko się rozpada. Ulice South Central nigdy nie były tak niebezpieczne, ale największym zagrożeniem, przed którym stają bohaterowie, są tak naprawdę oni sami.

Debiut ostatniego sezonu serialu „Snowfall” został wyznaczony na 22 lutego 2023 roku. Na całość finalnej serii złoży się 10 odcinków, z których ostatni wyemitowany zostanie 19 kwietnia. Wszystkie dotychczasowe epizody możecie obejrzeć za pośrednictwem platformy HBO Max.

Zdj. FX