Najlepszy serial, o którym nigdy nie słyszeliście powróci na HBO Max z 3. sezonem już lipcu

Najbardziej brawurowy dokumentalista współczesnej telewizji powraca z nową porcją jeszcze bardziej brawurowych odcinków. HBO wydało oficjalny zwiastun trzeciej, a zarazem ostatniej serii zatytułowanej „Dobre rady Johna Wilsona” autorstwa... Johna Wilsona. Rzućcie okiem na minutową zajawkę materiału, który zadebiutuje w ofercie platformy HBO Max już w lipcu.

Dobre rady Johna Wilsona” po raz trzeci i... ostatni. Jest zwiastun i data premiery

W 3. sezonie samozwańczy „niespokojny nowojorczyk” kontynuuje nietypową misję eksploracji, obserwując życie swoich miejskich nieznajomych. Przy tym Wilson raz jeszcze postara się udzielić widowni niecodziennych porad na bardzo codzienne tematy, takie jak znalezienie publicznej toalety, czyszczenie uszu czy ćwiczenia. 

Na całość finalnego sezonu „Dobrych rad Johna Wilsona” złoży się sześć odcinków, z których każdy debiutować będzie w ofercie streamera co piątek. Amerykański dokumentalista tworzy serial m.in. wraz z Nathanem Fielderem („Próba generalna”) i Michaelem Komanem („Pranskterzy w trasie”). Pierwszy epizod nowej serii pojawi się w sieci już 28 lipca.

Sprawdź też: Będzie gorąco! Te seriale i filmy niedługo zobaczymy na HBO Max.

Źródło i zdj. HBO Max